Дома » Продавница » Додатоци » Лед Лампи » UVC Ламба за дезинфекција
Попуст

UVC Ламба за дезинфекција

8,999.00 ден 7,999.00 ден

Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Надворешност: Метален дизајн
Moќност: 38W
Напон: 220V
Модел: Со далечинско управување

7 на залиха