Дома » Продавница » Додатоци » Лед Лампи » UVC Ламба за дезинфекција 50W
Попуст

UVC Ламба за дезинфекција 50W

7,999.00 ден 6,999.00 ден

Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Надворешност: Метален дизајн
Moќност: 50W
Напон: 220V
Модел: Со далечинско управување

9 на залиха