Дома » Продавница » Додатоци » Лед Лампи » ПулсОксиметар
Попуст

ПулсОксиметар

1,599.00 ден 999.00 ден

Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Надворешност: Пластична изработка
Начин на монтажа: Рачен
Напон: Батериски
Начин на употреба: Мерење на пулс и кислород

8 на залиха