Дома » Продавница » Додатоци » Лед Лампи » Лед Zig-Zag Ламба Батериска
Попуст

Лед Zig-Zag Ламба Батериска

995.00 ден

Карактеристики:

Бои на Светлина: 6500K
Напон: Адаптер
Модел: Zig-Zag
Боја на Лампа: Бела

10 на залиха

Категории , Ознаки: , ,