Дома » Продавница » Додатоци » Лед Лампи » Лед Т5 Ламба За Биро Батериска
Попуст

Лед Т5 Ламба За Биро Батериска

995.00 ден

Карактеристики:

Батериска ламба на полнење со постоље за маса, со закачалка за закачување, со можност за монтажа на елемент

Бои на Светлина: 6500K
Напон: Адаптер
Модел: T5 mini – 30cm
Боја на Лампа: Бела

7 на залиха

Категории: , Тагови: , ,