Дома » Продавница » Додатоци » Лед Лампи » Лед Лампа Звучник Bluetooth Во Боја
Попуст

Лед Лампа Звучник Bluetooth Во Боја

1,595.00 ден

Карактеристики:

Бои на Светлина: RGB, White, Warm White
Напон: Вградена Батерија
Модел: Bluetooth Лампа
Начин на употреба: Лампа, Звучник, Држач за Пенкала
Друга можност: Вметнување на USB, SD card, AUX

8 на залиха