Дома » Продавница » Додатоци » Лед Лампи » Лед Q Лампа Со Батерија 3STEP
Попуст

Лед Q Лампа Со Батерија 3STEP

995.00 ден

Карактеристики:

Бои на Светлина: 6500K
Напон: USB Адаптер
Модел: МТ-A5
Боја на Лампа: Бела

5 на залиха

Категории: , Тагови: , ,