Дома » Продавница » Додатоци » Лед Лампи » Лед Лампа За Биро Со Батерија 3STEP На Допир А3
Попуст

Лед Лампа За Биро Со Батерија 3STEP На Допир А3

995.00 ден

Карактеристики:

Бои на Светлина: 6500K
Напон: Вградена Батерија
Модел: A3, На Допир
Напон: Со USB Адаптер

10 на залиха

Категории: , Тагови: , , ,