Дома » Продавница » Додатоци » Лед Лампи » Лампа За Биро Бела Боја На 220V 303B
Попуст

Лампа За Биро Бела Боја На 220V 303B

995.00 ден

Карактеристики:

Бои на Светлина: Со Сијалица По Ваш Избор
Напон: 220V
Модел: 303B

8 на залиха

Категории: , Тагови: , ,