Дома » Продавница » Додатоци » Лед Лампи » Анти Вирусен УВ Прочистувач 6 во 1
Попуст

Анти Вирусен УВ Прочистувач 6 во 1

15,990.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Надворешност: Пластичен дизајн
Moќност: 45W
Напон: 220V
Модел: UV Прочистувач на воздух
Филтри: Вистински ХЕПА филтер, Карбон Филтер, Примарен Филтер, ПМ2.5 Филтер, Далечинско управување, Тајмер, УВ НЕОНКА За уништување на сите бактерии

10 на залиха