Дома » Продавница » Додатоци » Контролери и Димери » Димер Амплифаер За Лед Лента
Попуст

Димер Амплифаер За Лед Лента

999.00 ден 795.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: Димер Амплифаер
Јачина на Ампер: 18А,24А,36А

4 на залиха