Лед Линеарна Светилка Круг

5,999.00 ден 7,999.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Надворешност: Аluminum Body
Moќност: 48W
Напон: 220V
Должина: 600mm
Боја на светлина: 4500K, 6500K
Боја на тело: ЦРНА

20 на залиха

Опис

Декоративни светилки за вашиот дом и работни простории

Одличен Дизајн, Солидна Метална Изработка

Изработка на телото – 0% Пластика 100% Метално

Дополнителни информации

Боја на Светлина

4500К, 6500К