Лед Рефлектор Silver Shell 20W

999.00 ден 1,299.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 20W
Напон 220V
Tип Silver Shell
Боја на светлина 6500K
Заштита IP65

Нема на залиха