Лед Светилка За Градина 5W Super PROMO

699.00 ден 1,299.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 5W
Напон 220V
Дијаметар 75mm X 230mm
Боја на светлина 6000K
Заштита IP68

Опис

Водоотпорни светилки за градина кои може да се монтираат на ѕид или во земја. Работат на 220В Потрошувачка само 5w

boja po izbor

garancija 12 meseci

Дополнителни информации

Color

бела боја, топло бела боја, црвена