Дома » Продавница » Декоративни лустери » Лед Линеарна Светилка Триаголник 28W

Лед Линеарна Светилка Триаголник 28W

7,995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Надворешност: Аluminum Body
Moќност: 28W
Напон: 220V
Должина: 800mm
Боја на светлина: 4500K, 6500K
Боја на тело: ЦРНА
Избриши

Дополнителни информации

Боја на Светлина

4500К, 6500К