Дома » Продавница » Декоративни лустери » Лед Лустер Топка Деко 12W

Лед Лустер Топка Деко 12W

2,995.00 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 12W
Напон: 220V
Модел: IP22
Боја на светлина: 3000K
Тип: Надграден

Нема на залиха